MEIST

  • Meie veebis:

MEIST

Lapsehoiuteenus Kukupai lastehoius on lapsevanemale kohaliku omavalitsuse poolt osaliselt hüvitatav teenus!

Tegevusloa alusel tegutsev Kukupai lastehoid asub Tallinnas Kristiine linnaosas Mustamäe tee alguses, Välja kõrvaltänaval. Lastehoid asub rahulikus siserajoonis eemal suurest liiklusest oma hooviga eramajas. Logistiliselt asume lapsevanematele mugavas kohas kuna Välja tänavale on kõikidelt lähimatelt peamagistraalidelt (Mustamäe tee, Sõpruse pst. ja Endla tn.) hea ligipääs.

Meie eeliseks on eramajale omane kodune miljöö ja aeda rajatud mänguväljak. Rühmaruumid on avarad ja valgusküllased ning vastavad kõikidele tervisekaitse- ja päästeameti normidele. Lapsed saavad oma igapäevatoimetusi teha vastavalt varustatud ruumides: mänge ja arendavaid tegevusi teeme mängutoas, sööme söögitoas ning kui suurest maailmaavastamisest ja õppimisest ära väsime, siis läheme magamistuppa puhkama.

Kukupai lastehoius on mängu- ja magamisruumi kuni viieteistkümnele 1,5-3 (k.a.) aastasele lapsele. Nende eest hoolitsevad lahked ja rõõmsad ning kvalifitseeritud lapsehoidjad kes arvestavad kõigi laste soovide, eripärade ja vajadustega, kindlustades pisikestele kukupaidele armastava, turvalise ja koduse ning arengut toetava keskkonna.

Meie lastehoiu eesmärk on hoiupäeva kujundada selliselt ja tagada, et:

  • laps saaks ennast rõõmsalt ja turvaliselt tundes tegeleda selle kõige tähtsamaga: kasvada ja olla õnnelik!
  • lapsevanemal saaks olla meel rahulik, et tema lapsega on kõik hästi ja ta saab nautida muretut töö- või puhkepäeva.

Meie lastehoius pakutakse lastele kohapeal valmistatud koduseid roogasid!

Peame tähtsaks hoiuteenuse kvaliteeti ja stabiilsust. Seepärast käivad hoius ainult nimekirjas olevad lapsed. Me ei võimalda tunnihoidu teistele lastele!